Середня загальноосвітня школа № 35 заснована в 1976 році.

Форма власності - комунальна.

Мова навчання - українська.

Характерна особливість роботи закладу - комплексний підхід до організації навчально-виховного прогресу, до створення, зміцнення і розвитку традицій.

"Шкільна родина" - стиль життя і стосунків між учасниками навчально-виховного процесу.

Налагоджено творчу співпрацю з педагогічними навчальними закладами. На базі школи проходить педагогічна практика студентів Київських педагогічних коледжів та слухачів Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка.

Школа плекає талановиту та обдаровану молодь. Має переможців районних та міських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

У школі працює: шкільне самоврядування "Поступ", вокальні ансамблі учнів і вчителів, музей бойової слави 206-ї стрілецької дивізії, клуб "Дідусів і бабусь", спортивні секції і гуртки: танцювальні колективи - "Луна", "Весняночки" та "Латинський квартал"; футбол, дзюдо, тхеквондо, "Влучний стрілець" та інші; курси іноземних мов, шахів.