Заснована в 1976 році. Навчає і виховує в 2017-2018 навчальному році 1167 учнів в 38 класах. Середня загальноосвітня школа № 35 займає 5 місце по кількості учнів серед всіх навчальних закладів різного типу Святошинського району міста Києва.

Характерна особливість роботи закладу - комплексний підхід до організації навчально-виховного прогресу, до створення, зміцнення і розвитку традицій.

"Шкільна родина" - стиль життя і стосунків між учасниками навчально-виховного процесу.

У закладі працює 88 педагогічних працівників, серед них - 16 учнів рідної школи.

Із них мають кваліфікаційні категорії та педагогічні звання, нагороди, відзнаки:
Вищу кваліфікаційну категорію – 38
Першу кваліфікаційну категорію – 13
Другу кваліфікаційну категорію – 8
Спеціаліст – 10
Учитель-методист – 14
Старший учитель – 17
Відмінник освіти – 6

Налагоджено творчу співпрацю з педагогічними навчальними закладами. На базі школи проходить педагогічна практика студентів Київських педагогічних коледжів та слухачів Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка.

Школа плекає талановиту та обдаровану молодь. Має переможців районних та міських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

У школі працює: шкільне самоврядування "Поступ", вокальні ансамблі учнів і вчителів, музей бойової слави 206-ї стрілецької дивізії, клуб "Дідусів і бабусь", спортивні секції і гуртки: танцювальні колективи - "Луна", "Весняночки" та "Латинський квартал"; футбол, дзюдо, тхеквондо, "Влучний стрілець" та інші; курси іноземних мов, шахів.