Колектив школи 2017

Зорін Віталій Васильович

Директор школи

Пономаренко Оксана Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Каран Вячеслав Вікторович

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Макаренко Світлана Анатоліївна

Заступник з адміністративно- господарської роботи

Корбут Людмила Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Сергійчик Світлана Йосипівна

Заступник директора з виховної роботи

Ніфантьєва Наталія Володимирівна

Копил Світлана Анатоліївна

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2012 року

Бадах Лілія Юріївна

Завідуюча бібліотекою

У школі працює з 2017 року

Папук Олена Миколаївна

Медична сестра

Вища категорія

У школі працює з 1996 року

Науменко Людмила Василівна

Медична сестра з дієтичного харчування

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2012 року

Викладач МСП

Бондарев Олександр Васильович

Вчитель фізичної культури, викладач ЗВ, керівник гуртка "Влучний стрілець"

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2015 року

Майстер спорту

Сокол Олександр Володимирович

Вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Футбол"

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2012 року

Клепець Андрій Вікторович

Вчитель фізичної культури, хореографії, керівник гуртка "Весняночки"

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2014 року

Мартинюк Віктор Вікторович

Вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Волейбол"

Перша кваліфікаціїна категорія

У школі працює з 2008 року

Случинська Наталія Анатолііївна

Вчитель фізичної культури

Перша кваліфікаціїна категорія

У школі працює з 2013 року

Сокол Ірина Анатоліївна

Вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Мініфутбол"

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2016 року

Сенчук Андрій Павлович

Керівник гуртка "Театральне мистецтво"

Керівник гуртка - методист

У школі працює з 2015 року

Гонтюк Людмила Георгіївна

Керівник гуртка "Дзюдо"

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2013 року

Майстер спорту

Іванов Олександр Володимирович

Керівник гуртка бальних танців "Латинський квартал"

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2008 року

Майстер спорту

Павленко Вікторія Ігорівна

Керівник гуртка спортивних танців "Луна"

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2009 року

Майстер спорту

Андрєєв Денис Валерійович

Керівник гуртка

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2016 року

Конончук Алла Володимирівна

Вчитель образотворчого мистецтва, мистецтва

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2012 року

Голова методичного об'єднання

Євженко Юлія Олександрівна

Вчитель обслоговуючої праці

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2009 року

Горковенко Олександр Данилович

Вчитель технічної праці, технологій

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель - методист

У школі працює з 2013 року

Андрущенко Вікторія Вікторівна

Вчитель музичного мистецтва

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2017 року

Шевченко Сергій Миколайович

Педагог-організатор, керівник вокально-хорового гуртка

Kваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2017 року

Морська Лілія Миколаївна

Психолог

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1997 року

Пирог Наталія Володимирівна

Соціальний педагог, вихователь ГПД

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2013 року

Пономаренко Оксана Михайлівна

Вчитель початкових класів, зарубіжної літератури

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1976 року

Заступник директора

Ковальська Ірина Борисівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1982 року

Олещинська Галина Валеріївна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2014 року

Коваленко Тетяна Василівна

Вчитель початкових класів

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2014 року

Шмідке Антоніна Віцентівна

Вчитель початкових класів

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2009 року

Козаківська Олена Петрівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1992 року

Григоренко Валентина Дмитрівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1992 року

Колеснік Ольга Антонівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1976 року

Корбут Людмила Миколаївна

Вчитель початкових класів, української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2015 року

Заступник директора

Закусило Валентина Василівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1983 року

Микитенко Софія Михайлівна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1989 року

Демиденко Валентина Іванівнва

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1982 року

Голова методичного об'єднання

Кочук Ганна Матвіївна

Вчитель початкових класів, вихователь ГПД

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 1977 року

Силенко Надія Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1990 року

Сатир Олександра Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1989 року

Удоденко Наталія Павлівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1993 року

Соколова Світлана Григорівна

Вчитель початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2000 року

Пирог Наталія Володимирівна

Вихователь ГПД, соціальний педагог

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2013 року

Алексеєва Наталія Олександрівна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2017 року

Поліщук Валентина Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2009 року

Голова методичного об'єднання

Шляхова Наталія Михайлівна

Вчитель української мови та літератури

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2000 року

Солонина Наталія Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1998 року

Шарупа Галина Володимирівна

Вчитель української мови та літератури

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель - методист

У школі працює з 1992 року

Сергійчик Світлана Йосипівна

Вчитель української мови та літератури

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2000 року

Заступник директора

Маєвська Наталія Леонідівна

Вчитель української мови та літератури, історії

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 1998 року

Мельникова Діана Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2015 року

Пономаренко Оксана Михайлівна

Вчитель зарубіжної літератури, початкових класів

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1976 року

Заступник директора

Мугир Андрій Вікторович

Вчитель зарубіжної літератури

Перша кваліфікаціїна категорія

У школі працює з 2006 року

Чигирин Тетяна Олександрівна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2001 року

Андрєєв Денис Валерійович

Вчитель інформатики, керівник гуртка

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2016 року

Ружинська Тетяна Павлівна

Вчитель математики

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2014 року

Коваленко Валентина Іванівна

Вчитель математики

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1977 року

Левченко Валентина Андріївна

Вчитель математики

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1992 року

Зайчук Лариса Іванівна

Вчитель математики

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1988 року

Олійник Людмила Володимирівна

Вчитель фізики

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2006 року

Голова методичного об'єднання

Толкачова Ірина Юріївна

Вчитель інформатики

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 2009 року

Коваленко Анна Олександрівна

Вчитель інформатики, фізики

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2013 року

Корженко Владислав Владиславович

Вчитель інформатики

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2017 року

Зорін Віталій Васильович

Вчитель біології, екології

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 2011 року

Директор

Софієнко Олена Миколаївна

Вчитель біології, природознавства, основ здоров'я

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1986 року

Шапорда Петро Арсентійович

Вчитель хімії

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1986 року

Шапорда Ірина Євгенівна

Вчитель хімії

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1987 року

Макуха Наталія Федірівна

Вчитель географії, природознавства, основ здоров'я, економіки, МСП

Вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист

У школі працює з 1983 року

Тихонова Лариса Миколаївна

Вчитель географії, природознавства, основ здоров'я, екології

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2001 року

Голова методичного об'єднання

Каран Вячеслав Вікторович

Вчитель історії

Перша кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2014 року

Заступник директора

Медвідь Андрій Юрійович

Вчитель історії

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2016 року

Маєвська Наталія Леонідівна

Вчитель історії, української мови та літератури

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 1998 року

Голова методичного об'єднання

Колгадіна Інна Петрівна

Вчитель правознавства

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2017 року

Анікіна Ірина Василівна

Вчитель історії, англійської мови

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2017 року

Кобилинська Ольга Анатоліївна

Вчитель англійської мови

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2007 року

Голова профспілкового комітету

Рожок Ольга Сергіївна

Вчитель англійської та німецької мови

Вища кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2003 року

Пушкарук Тетяна Леонідівна

Вчитель англійської мови

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 2001 року

Дем'яненко Олександр Олександрович

Вчитель англійської мови

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2014 року

Іванчук Анна Олександрівна

Вчитель англійської мови

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2012 року

Рубан Юлія Олександрівна

Вчитель англійської та німецької мови

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2013 року

Григоренко Олена Іванівна

Вчитель англійської мови

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2013 року

Ткаченко Тетяна Аркадіївна

Вчитель англійської мови

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

У школі працює з 1999 року

Голова методичного об'єднання

Іванова Ірина Дмитрівна

Вчитель англійської мови

Перша кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2017 року

Анікіна Ірина Василівна

Вчитель англійської мови, історії

Друга кваліфікаційна категорія

У школі працює з 2017 року

Кучер Тетяна Миколаївна

Вчитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія спеціаліст

У школі працює з 2017 року