Web-сайт школи №35 міста Києва
  • ПАМ´ЯТЬ ВІЙНИ – ТО ПАМ´ЯТЬ СЕРЦЯ…
  • Тато, мама, я – спортивна сім’я
  • «Театральне мистецтво - вічне»
  •  «Талант – то крапля здібностей і море праці»
Вітаємо1 Пісня – душа народу, могутнього народу …2  Набір до 10 класу3 Вітаємо команду з баскетболу4
Популярні новини
Погода у Киеві

Наша група "Вконтаке"
 Зі Святом останнього дзвоника
  • 26 травня 2016

Зі Святом останнього дзвоника

Дорогі діти!
Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Цілий навчальний рік ви старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до скарбів рідної та світової літератури.

Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання.

Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення.

І ніколи не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі.

Низький уклін Вам, дорогі освітяни, творцям нашого майбутнього, вихователям та наставникам тих, від кого вже завтра залежатиме доля нашої держави.

Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у Ваших родинах.

Директор  Віталій Зорін

Лідер року
  • 26 травня 2016

Лідер року