Інноватика школи

Враховуючи кадрове та матеріально-технічне забезпечення школи в 2017-18 н.р. реалізуються наступні освітні програми:

Шкільна спільнота школи № 35 дякує за нові гаджети для НУШ Департаменту освіти і науки м. Києва в особі директора Олени Фіданян та першого заступника директора  Вікторії Челомбітько та  управлінню освіти, молоді та спорту Святошинського району  в особі начальника Юрія Дубовецького.  

Шановні колеги!
Інформуємо вас про проведення Національною академією педагогічних наук України онлайн-конференції для фахівців початкової освіти "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми". Під час конференції будуть прокоментовані основні положення Типової освітньої програми, створеної робочою групою під керівництвом О.Я. Савченко; представлені підручники для 1 класу, розроблені за цією програмою

Конференція розпочинає роботу 10 травня 2018 року о 13 годині.
Реєстрацію учасників відкрито на сайті:
http://www.augustconf.org/

 

Згідно з річним планом роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів в квітні 2018 року у школі пройшла декада природничих наук.

Учитель готується до гарного уроку все життя...

Така духовна і філософська основа нашого фаху

 і технологія нашої праці.

В.О. Сухомлинський

18 квітня 2018 року середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району м. Києва, яка входить до складу 100 шкіл України, в яких реалізується пілотний проект «Нова українська школа», отримала набори “Six Bricks” та “Lego Play Box”.

Делегація освітян Святошина перебувала в м. Брест (Республіка Беларусь)

 

27 березня 2018 року у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 35  пройшов семінар під гаслом " Те, як ми навчаємося, не менше важливо ніж те, що ми вчимо".