Інноватика школи

Враховуючи кадрове та матеріально-технічне забезпечення школи в 2017-18 н.р. реалізуються наступні освітні програми:

20 лютого 2018 року в середній загальноосвітній школі № 35 Святошинського району  м. Києва розпочала свою роботу I сесія для вчителів майбутніх першокласників 2018-2019 навчального року.

Лілія Гриневич в ефірі Сніданок з 1+1 говорить про пілотні школи, новий стандарт початкової освіти та про правила прийому до першого класу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1181 від 16.08.2017 з початком 2017/2018 навчального року середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району м. Києва бере   участь у Всеукраїнському педагогічному експерименті  «Розроблення і впровадження навчально - методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», який охопив 100 пілотних шкіл України.

Створення універсального освітнього середовища, в якому кожна дитина відчуває себе безпечно і творчо, є складовою Концепції Нової української школи. Формування фундаментальних цінностей людства і забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини – надзвичайно важливі у формуванні нового змісту освіти, розвитку демократичних цінностей, визнанні соціальної інклюзії.

В 2016 – 2017 навчальному році  закінчилася робота педагогічного колективу середньої загальноосвітньої школи № 35 над науково-методичною темою «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій зорієнтованих на розвиток особистості в навчально-виховному процесі», над якою працював педагогічний колектив СЗШ № 35 протягом 2012-2017 н.р.  Результати роботи школи оприлюднені на сайті школи  http://school35.kiev.ua/ в блоці «Інноватика школи».

Фото експериментальних класів ЗЗСО 35 Святошинського району  відповідно до рішення Всеукраїнського форуму "Нова українська школа" 21.12.2017