Інноватика школи

Враховуючи кадрове та матеріально-технічне забезпечення школи в 2017-18 н.р. реалізуються наступні освітні програми:

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р, та наказу МОН України від 28.09.2017 року №1320 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права».

Урок "Я пізнаю світ" в 1В класі

Тема уроку: "Пригоди крапельки води"

Учитель Олещинська Галина Валеріївна

Науково – методична тема

середньої загальноосвітньої школи

№ 35 на 2017 - 2022 н.р.

«Організація навчально-виховного процесу на основі визначення та розвитку нахилів, здібностей, обдарувань школярів з метою їх життєвого самовизначення і самореалізації».

«Вважай нещасливим той день і ту годину,  коли ти не засвоїв нічого нового»

Давньокитайська мудрість

Уже два місяці 100 шкіл (по два класи в кожній) пілотують проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Наступного року Стандарт запрацює по всій країні – 22 тисячам вчителів початкових класів доведеться вчити дітей по-новому.

За словами міністра освіти, найголовніші зміни стосуються методів навчання: перехід від знаннєвої школи до школи компетентностей. Змінитися має і навчальне середовище: на модернізацію перших класів, з яких у 2018 році стартує Нова українська школа, у бюджеті закладено один мільярд гривень.

Журналістка “Нової української школи” відвідала одну з пілотних шкіл у Києві і подивалися, яких змін слід чекати наступного року.

Українська земля багата традиціями і віруваннями, тому в побуті народу і донині збереглося безліч речей, які сприймались нашими пращурами як обереги. Серед них лялька, та не звичайна, а виготовлена технікою «намотування» без використання голки, звідси і назва «мотанка».

Виявляється, великі чи зовсім мініатюрні, зроблені нашвидкуруч, щоб забавити дитину, чи з ретельністю для тривалого зберігання – всі мотанки не мали чіткого обличчя. Наші пращури вірили, що надання ляльці людських рис може пошкодити тому, на кого вона буде схожа, або й потривожити душу померлого. З тієї ж причини не давали цій дивній іграшці й імені.