Інноватика школи

Головне завдання вчителя, як відомо, навчити дитину, зацікавити тим чи іншим матеріалом, пояснити незрозуміле, пробудити інтерес до невідомого.

Саме над цим і працюють вчителі - словесники середньої загальноосвітньої школи № 35 Святошинського району м. Києва.

05 березня 2018 року закінчилася декада іноземної мови  в школі.

Колектив закладу загальної середньої освіти № 35 готовий до роботи за новим Державним стандартом.

22 лютого 2018 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 35 Святошинського району пройшов семінар для соціальних педагогів закладів освіти  Святошинського району на тему:  «Оптимальний вихід із сімейного конфлікту».

20 лютого 2018 року в середній загальноосвітній школі № 35 Святошинського району  м. Києва розпочала свою роботу I сесія тренінгів для вчителів майбутніх першокласників 2018-2019 навчального року.

Лілія Гриневич в ефірі Сніданок з 1+1 говорить про пілотні школи, новий стандарт початкової освіти та про правила прийому до першого класу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1181 від 16.08.2017 з початком 2017/2018 навчального року середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району м. Києва бере   участь у Всеукраїнському педагогічному експерименті  «Розроблення і впровадження навчально - методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», який охопив 100 пілотних шкіл України.