Інноватика школи

Протягом жовтня 2017 року у середній загальноосвітній школі № 35 проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека -  за здоровий спосіб життя». В рамках місячника бібліотекарями школи Бадах Л. Ю. та Копил С. А. були організовані та проведені цікаві та пізнавальні заходи, мета яких - переконати дітей у необхідності ведення здорового способу життя, запобігати виникненню шкідливих звичок, розвивати ціннісне ставлення до власного здоров’я.

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні і найближчим часом має бути затверджений – з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, що підуть у перший клас. Пілотування стандарту вже проходить у 100 школах. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання», що проходив сьогодні, 24 жовтня 2017 року, в Києві.

5 жовтня 2017 року в школі № 35  відбувся справжній «Літературний Фонтан»!

ПЛАН

виховної роботи на І півріччя 2017-2018 н. р.

Нормативні документи, що регулюють гурткову роботу у школі
 Закон України «Про позашкільну освіту» №1841-III, із змінами від 06 червня 2005 р. 

 Підсумок: "Узагальнення науково-методичної проблеми «Застосування інформаційно-комунікативних технологій зорієнтованих на розвиток особистості у навчально-виховному процесі» за 2012-2017  навчальні роки"