Новини

Випускники коледжів та професійно-технічних навчальних закладів складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання як державну підсумкову атестацію.

Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає прес-служба МОН.

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

РІШЕННЯ

Колегії управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.11.2017  року

«Про імплементацію Закону України «Про освіту» № 2145-VII»I

Ознайомившись із інформацією начальника управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Дубовецького Ю.О. та виступаючих

Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів.