До уваги батьків першокласників Києва!

Відповідно до чинного законодавства в середній загальноосвітній школі № 35 з 23 квітня 2018 року почався набір дітей  до першого класу.

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Бузок - найбільш відомий гарно квітучий кущ, який зустрічається на кожному подвір'ї нашої країни.
Бузок (лат. Syringa) - рід кущистих рослин, що належать до сімейства маслинові. Квітки трубчасті, пелюстки з чотирилопативими відгинами, зібрані в великі суцвіття, є махрові сорти. Колір квітки буває білий, рожевий, фіолетовий, червонуватий, квіти мають приємний запах.

з 17.04.2018 року вчителі загальноосвітніх навчальних закладів можуть ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 10 класу на сайті інституту модернізації змісту освіти, папка «Електронна бібліотека»