Новини

Життя людини неможливо уявити без гумору. Кожна людина потребує того, щоб іноді емоційно відпочити, поглянути на життя не так серйозно, як зазвичай. Саме в таких ситуаціях людині допомагає гумор і все те, що з ним пов’язано.

1 червня 2017
Міжнародний день захисту дітей. Відзначається щорічно з 1949 р. відповідно до ухвали Ради Міжнародної демократичної федерації жінок
Всесвітній день батьків. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН А/RES/66/292 від 15.10.2012 р. День захисту дітей. Відзначається щорічно відповідно до Указу Президента України № 568/98 від 30.05.1998 р.

14 червня 2017 року відбулося урочисте вручення документів про освіту учням 9-х класів

З 30.05.2017 року на базі ЗНЗ № 35 м. Києва Святошинського району  запрацював мовний табір. Учні навчальних закладів Борщагівки з радістю долучилися до вивчення англійської мови під час літнього відпочинку в таборі «Казка».

У рамках субвенції з державного бюджету у Святошині будуть проведені часткові ремонтні роботи у чотирьох школах. Її уряд виділив для ремонту навчальних закладів району після відповідного звернення народного депутата України Oleksandr Tretiakov до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Міністерством освіти і науки визначено структуру 2017/18 навчального року та надані роз'яснення щодо розробки навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на наступний навчальний рік. Відповідний лист підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.