Новини

15 та 16 вересня 2017 року пройшли Х туристсько-краєзнавчий зльот вчителів  та XI туристсько-краєзнавчий зльот учнів закладів освіти Святошинського району м. Києва, присвяченого Всесвітньому Дню туризму"

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Глибокі корені має поширення в Україні олімпійських ідей. Актуальним воно є і сьогодні, настільки, що набуло загальнодержавного масштабу.

Вже за доброю традицією новий навчальний рік розпочинаємо з циклу екскурсій до будівлі Верховної Ради України для старшокласників Святошина.

Шановні вчителі!
Дорогі учні, батьки!

На 2017-2018 н.р. середній загальноосвітній школі № 35  на постійну роботу потрібні:

1. Соціальний педагог,

2. Двірник,

3. Кухонний працівник,

4. Кухар 3,4 розряду

Звертатися за телефонами: 403-09-71, 0985970202

18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслювалася Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників, яка відбулася за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки Лілія Гриневич.