Новини

Міністерством освіти і науки визначено структуру 2017/18 навчального року та надані роз'яснення щодо розробки навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на наступний навчальний рік. Відповідний лист підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.

27 — 29 травня 2017 року актори театральної студії “На Гната Юри” СЗШ №35 брали участь у Першому фестивалі дитячих аматорських театрів  “Театральні канікули”, організованому Київською МАН. Фестиваль відбувся на сцені Кловського ліцею. Саме вистава нашої школи “Кохання до трьох помаранчів”  відкривала  це театральне свято.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.