Новини

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Лист РУОМС " Про оплату за табір відпочинку"

29 травня учні 4-х класів прощалися з початковою школою.

Від щирого серця вітаю вас із Днем Києва!

Вітаємо команду ЗЗСО № 35 у складі: Ольга Кобилинська, Тетяна Чигирин, Людмила Науменко, Наталія Случинська та Наталія Маєвська  з перемогою у подоланні смуги перешкод "Атака фортеці" весняних спортивно-військових змагань серед працівників закладів освіти Святошинського району м. Києва "Патріот".

Адміністрація школи № 35 нагадує, що 24 травня 2018 року на базі ЗЗСО № 35 відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для випускників 2018 року Святошинського району. Навчальний процес 24.05.2018 р. буде призупинено відповідно до чинного законодавства. Відпрацювання навчального матеріалу проводиться з 02 квітня 2018 року за графіком, затвердженим по школі.

Вітаємо команду школи № 35 у складі:

Андерс   Анастасія  Андріївна

Білоус Валерій Сергійович

Заганяйло Ірина Олександрівна

Лісс  Вадим  Олегович

Любинський  Даниїл  Володимирович

Чигирин  Софія Костянтинівна

10-Б

та вчителя правознавства Інну Колгадіну з почесним ІІІ місцем у конкурсі.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, попри свій відносно молодий вік вже набуло широкої популярності та стало традиційним. Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії, тощо. В цей день, який щороку відзначається в третій четвер травня, усі бажаючі можуть долучитись до свята, вдягнувши вишиванку на роботу або навчання.