Новини

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, попри свій відносно молодий вік вже набуло широкої популярності та стало традиційним. Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії, тощо. В цей день, який щороку відзначається в третій четвер травня, усі бажаючі можуть долучитись до свята, вдягнувши вишиванку на роботу або навчання.

У Святошино пройшла найбільша патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

В Україні День матері відзначають у другу неділю травня. В цей день діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують мамам пісні і вірші.

Хвилина мовчання -
пекуча й терпка, як сльоза...

Травень

Уночі 26 квітня 1986 року відбулась наймасштабніша техногенна катастрофа в історії людства. Реактор четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС вибухнув і викинув радіоактивні речовини на північну частину України, а також Білорусь, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію і цілий ряд інших країн. Потужність вибуху порівнюють з трьома сотнями Хіросім.