Новини

Все ще не визначились із майбутнім місцем навчання або ж маєте сумніви щодо обраного фаху? 17 березня, у суботу, у найбільшому недержавному ВНЗ України – Міжрегіональній Академії управління персоналом - відбудеться День відкритих дверей. Викладачі радо нададуть відповіді на всі ваші питання та допоможуть визначитись з найважливішим у житті вибором.

«Охоче навчаємося, весело живемо!» – під таким девізом в початковій школі з 19 лютого по 06 березня 2018 р. пройшла декада початкової школи.

У Міністерство освіти і науки України вже давно надходили питання щодо того, яким буде порядок зарахування дітей до першого класу. Чи будуть конкурси? За яким принципом зараховуватимуть до школи?

До уваги учасників освітнього процесу!
Рішення Кризового комітету Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 03.03.2018 щодо споживання газу в Україні відновлено роботу закладів освіти та їх газопостачання по всій території України з 05 березня 2018 року.

Уряд опублікував новий Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться перші класи Нової української школи у наступному навчальному році.

Документ розміщений на сайті Кабміну.