Новини

14 червня 2017 року відбулося урочисте вручення документів про освіту учням 9-х класів

З 30.05.2017 року на базі ЗНЗ № 35 м. Києва Святошинського району  запрацював мовний табір. Учні навчальних закладів Борщагівки з радістю долучилися до вивчення англійської мови під час літнього відпочинку в таборі «Казка».

У рамках субвенції з державного бюджету у Святошині будуть проведені часткові ремонтні роботи у чотирьох школах. Її уряд виділив для ремонту навчальних закладів району після відповідного звернення народного депутата України Oleksandr Tretiakov до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Міністерством освіти і науки визначено структуру 2017/18 навчального року та надані роз'яснення щодо розробки навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на наступний навчальний рік. Відповідний лист підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.

27 — 29 травня 2017 року актори театральної студії “На Гната Юри” СЗШ №35 брали участь у Першому фестивалі дитячих аматорських театрів  “Театральні канікули”, організованому Київською МАН. Фестиваль відбувся на сцені Кловського ліцею. Саме вистава нашої школи “Кохання до трьох помаранчів”  відкривала  це театральне свято.