Новини

У Київському Палаці дітей та юнацтва в Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» 1 лютого 2018 року стартував міський конкурс шкільних газет «Прес-бій», який проходитиме в 4 етапи: конкурс кореспондентів, фотографів, дизайнерів, редакторів та фінал на найкращу шкільну редакцію столиці.

Міністерство освіти і науки України інформує щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 н. р.

Шановні колеги!

Відповідно до частини 3 статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року встановлює заклад загальної середньої освіти.

Кабінет міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким учитимуться перші класи Нової української школи в наступному навчальному році.

Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову.

Ліна Костенко

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Покращення епідеміологічної ситуації в школі

Динаміка захворюваності учнів школи не йде на спад.