Новини

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Бузок - найбільш відомий гарно квітучий кущ, який зустрічається на кожному подвір'ї нашої країни.
Бузок (лат. Syringa) - рід кущистих рослин, що належать до сімейства маслинові. Квітки трубчасті, пелюстки з чотирилопативими відгинами, зібрані в великі суцвіття, є махрові сорти. Колір квітки буває білий, рожевий, фіолетовий, червонуватий, квіти мають приємний запах.

з 17.04.2018 року вчителі загальноосвітніх навчальних закладів можуть ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 10 класу на сайті інституту модернізації змісту освіти, папка «Електронна бібліотека»

         З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж законодавчими актами Державної служби з надзвичайних ситуацій України (далі – ДСНС України) (Міністерства надзвичайних ситуацій (далі МНС) та Міністерства освіти і науки (далі МОН) України передбачена підготовка, перепідготовка керівного складу з цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

3  квітня 2018 року вся славна Україна відзначає знакову подію в літературі – 100-річчя від дня народження Олеся Терентійовича Гончара.