Пам’ятник занесений в Книгу реєстрів пам’ятників міста Києва

Готуючись до 40 - річчя Великої Перемоги, серед учнів школи було проведено конкурс на кращий ескіз пам’ятника воїнам 206-ї стрілецької дивізії. Враховуючи обмежені матеріальні можливості школи, відсутність фінансової підтримки, було вибрано найпростіший проект у вигляді меча, щита і ордена «Отечественной войны». Було вирішено, що орден - пластилінова модель - виконають учні школи, а сам пам’ятник - шефи, завод столових наборів. З листопада по березень після уроків учні 6-8 класів: Радчук Олександр, Тимінський Олександр, Мазур Віталій, Груць Кирило і Плотніков Ігор під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Смітюха Петра Івановича за чітко встановленим графіком працювали над моделлю ордена (розмах променів 110 сантиметрів). З допомогою шефів - спонсорів орден було відлито із алюмінію в Інституті лиття АН УРСР. Через відсутність необхідних матеріалів і короткі терміни було перероблено проект і за основу пам’ятника було використано бетонну основу моста з доробкою. Тоді ж в аварійному режимі було відлито з бетону і щит пам’ятника, виконаного виключно учнями. При спорудженні пам’ятника взяли участь батьки, учителі, майже всі учні школи. Територія школи була переобладнана для кращого висвітлення цього пам’ятника. Це єдиний пам’ятник, зроблений руками дітей. Пам’ятник занесений в Книгу реєстрів пам’ятників міста Києва.