Проекти учнівського самоврядування

„Школа безпеки”
Мета: ведення профілактичної роботи з метою попередження дорожньо – транспортних пригод та непередбачуваних ситуацій , що загрожують життю та здоров'ю учнів (Куратор Сергійчик С.Й.).

„Роде наш красний , роде наш прекрасний...”
Мета : пропаганда культурних та духовних надбань свого народу; ознайомлення з родинно – побутовою культурою України; домогтися, щоб кожен учень знав свій родовід, історію народу України (Куратор Маєвська Н.Л.).

„ Здоров' я - найвища цінність”
Мета : збереження та зміцнення здоровя учнівської молоді; формування в школярів свідомої мотивації здорового способу життя, навичок дбайливого ставлення до власного здоровя та життя інших; вмінь своєчасне примати відповідальні рішення щодо запобігання шкідливих звичок (тютюнокуріння, вживання алкоголю та різних наркотичних речовин, ранніх статевих стосунків тощо) (Куратор Софієнко О.М.).

„ Ніхто не забутий, ніщо не забуте...”
Мета : вшанування подвигу, народу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, виховувати в учнів почуття патріотизму, любові до рідної землі, виховувати свідомого громадянина (Куратор Каран В.В.).

„Бібліотека – центр культури”
Мета : допомогти учням осягнути  значення книги у житті людини; сприяти розвитку мовлення та формувати  пізнавальний інтерес; виховувати бережливе ставлення до книги, уміння цінувати
людську працю (Куратор Бадах Л.Ю.).

„ Обираємо своє майбутнє”
Мета : привернути увагу  підлітків до такого важливого проблемного питання, як вибір професії, формувати в учнів потребу планувати своє життя, допомогти учням у виборі професії (Куратор Каран В.В.).

„ Земля – наш спільний дім”
Мета : виховання екологічно-свідомої особистості, допомогти молодому поколінню усвідомити себе частинкою світу, в якому ми живемо; піклуватися про навколишнє природне середовище(Куратор Тихонова Л.М.).

„Поділись теплом”
Мета : оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги , сприяти вихованню доброї , чуйної,співчутливої людини; виховувати у дітей людяність , гуманізм у стосунках,
доброзичливість ,повагу до людей, великодушність та самопожертву  (Куратор Пирог Н.В.).

„ Права та обов’ язки”
Мета : сприяти усвідомленню таких понять, як дисципліна і порядок, виховувати в учнів культуру поведінки і спілкування, моральні принципи добра і зла, совесті й честі, відповідальності й обов язку; виховувати у дітей почуття відповідальності за кожен свій вчинок, показати моральну суть правових норм, формувати досвід належної поведінки (Куратор Макуха Н.Ф.).