Золоті правила школи

До святинь нашої держави належать: Прапор, Герб, Конституція та Мова. Пам'ятай, що ти - громадянин незалежної держави - Суверенної України.

>Шануйся! Твоя держава має славетне минуле! Під час внесення державного Прапора та звучання державного Гімну громадяни України шанобливо підводяться. Учні знають напам'ять слова Гімну та виконують його, притиснувши праву руку до серця.

Мова спілкування в шкільному просторі - державна!

Приходь на заняття за 20 хв до початку. Ти ж знаєш, що акуратність та пунктуальність - привілеї королів!

Не забувай вітатися! Під час вітання ти бажаеш здоров'я людині та собі.

Твій одяг повинен бути охайним, взуття - начищене, волосся - чисте, зачіска - гарна.

Верхній одяг, капелюхи виховані люди залишають у роздягальні. Дотримуйся встановленої форми одягу: діловий костюм (піджак, брюки) у святкові дні - біла сорочка.

Прикраси (каблучки, браслети, ланцюжки, великі за розмірами сережки), макіяж та фарбованя нігті доречні тільки на шкільних вечорах, дискотеках.

Для фізичних вправ використовуй спортивні зали, а не коридори і сходи (це є небезпечним для твого життя та здоров'я).

Їжа приносить корисність і насолоду, якщо її споживають в їдальні! Смачного!

У нашій школі заборонені дві речі: жувальна гумка та насіння. Ми певні, ти погодишся з цим.

Територія школи вільна від куріння! Просимо тебе бути волонтером в цьому питанні для своїх батьків та друзів.

За порядок, дисципліну на настрій школі несе відповідальність черговий клас, який сам є зразком поведінки!

Клас заступає на чергування за 30 хв до початку уроків.

Якщо необхідно залишити школу під час навчального процесу отримай дозвіл у чергового адміністратора.

Якщо захворів, сповісти про це свого класного керівника.

Якщо виникли якісь проблеми порадься з класним керівником.

Пам'ятай Твоя поведінка, вчинки, мова, вміння поводитись є візитною карткою школи. Найкращий імідж школи - здорові, чемні, виховані й освідчені діти.