Матеріально-технічна база

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №35 Святошинського району м. Києва» розміщений в будівлі 1976 року.

Навчальний заклад має  кабінети: для педагогічних працівників (учительська), психолога, соціального педагога та педагога-організатора,  медичний пункт,  кабінет директора, приймальню, 4 кабінети заступників директора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології; приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами та стільцями для кожного учня (кількість місць: 1-4 класи до 38, 5-11 класи до 34); столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; класними дошками для кожного навчального кабінету.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.
У закладі працює 3 кабінети інформатики.   У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютерні кабінети закладу знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У школі всі навчальні кабінети підключені до мережі Інтернет, та 90% території закладу покрито  зоною  Wi-Fi.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Корбіна» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

З 2012 року у закладі функціонує система внутрішнього відео спостереження.

У закладі працює 13 вбиралень: 4 для хлопців, 4 для дівчат, 4 одинарних санітарні вузли для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні. Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2011 року Піклувальна рада у тісній співпраці з адміністрацією школи, щорічно планують та виконують програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу, фінансують за рахунок благодійних внесків  нагальні потреби функціонування закладу.

У 2017 році завершується процес термосанації (утеплення), що призвело до  оптимізації температурного режиму у школі та  дозволяє значно знизити енерговитрати.

Матеріально-технічне забезпечення закладу в 2017 році

1.

Навчальні  кабінети

47