Обов'язки учнів

1. Учень зобов'язаний сумлінно ставитися до навчання, виконувати завдання вчителів і опановувати матеріал у необхідному обсязі.

2. У випадку пропуску завдань учень зобов'язаний обгрунтувати свою відсутність на уроках відповідними документами.

3. Учень зобов'язаний поводитися дисципліновано, бути ввічливим, поважати старших. За межами школи учень є представником "тридцять п'ятої". І має бути гідним цього звання.

4. Усі рішення адміністрації школи, педагогічної ради і органів самоврядування є обов'язковими для виконання кожним учнем школи.

5. Учень зобов'язаний зберігати шкільне майно, підтримувати в школі чистоту і порядок. І завжди пам'ятати, що школа - його другий дім.

6. Учень зобов'язаний суворо дотримуватися правил, записаних у Статуті школи.

7. На території школи не дозволяеться вживати брутальних і лайливих слів за будь-яких обставин, у письмовій чи усній формі.

Спілкуватися рекомендується українською мовою.

8. Учень завжди повинен мати охайний вигляд і бути одягнитум у шкільну форму під час шкільних занять.