Батькам

Станом на 01 червня 2018 року до першого класу зараховано 110 дітей (наказ № 72 від 31.05.2018 р.).

Міністерство охорони здоров’я України скасувало форму № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Це означає, що відтепер у школах та дитсадках не зберігатимуться медичні дані дитини.

Після прийняття нового закону “Про освіту”  змінився і порядок прийому дітей до першого класу.  Відтепер ніяких конкурсних відборів. За новим законом, за кожною школою закріплять певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи  матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Звіт про надходження  коштів  з бюджету, від благодійного фонду «Відродження – 35», батьківської громади школи та спонсорів   (грудень 2017 р. –  лютий 2018 р. ), грн.

З 12 грудня 2018 року в школі  запроваджені запобіжні профілактичні заходи з недопущення захворювання на кір.

Адміністрація школи провела оперативну нараду педагогічного та технічного колективу. Медична сестра О.М. Папук ознайомила працівників з етіологією та епідеміологічними особливостями хвороби.

Оленою Миколаївною був проведений моніторинг учнів школи, які не пройшли вакцінацію і ревакцинацію. Батьків учнів повідомлено.

Випадків захворювання на кір у школі станом на 12 січня 2018 р. не виявлено.

Звіт  про надходження  коштів  з бюджету, від благодійного фонду «Відродження – 35», батьківської громади школи та спонсорів

Вона з'являється в той момент, коли мама і тато дізнаються, що в них буде дитина. І закінчується з останнім подихом.