Батькам

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПРОВОДИТЬ НАБІР ДІТЕЙ ДО  10-х КЛАСІВ
НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Повноваження, алгоритм та зміст діяльності ІРЦ (інклюзивно-ресурсного центру) визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 та установчими документами ІРЦ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

На базі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації функціонує КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ для батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Середня загальноосвітня школа № 35 оголошує прийом документів на зарахування з 01 вересня 2018 року до 10 класу на вільні місця.

Після прийняття нового закону “Про освіту”  змінився і порядок прийому дітей до першого класу.  Відтепер ніяких конкурсних відборів. За новим законом, за кожною школою закріплять певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи  матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Станом на 01 червня 2018 року до першого класу зараховано 110 дітей (наказ № 72 від 31.05.2018 р.).

Міністерство охорони здоров’я України скасувало форму № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)». Це означає, що відтепер у школах та дитсадках не зберігатимуться медичні дані дитини.

Звіт про надходження  коштів  з бюджету, від благодійного фонду «Відродження – 35», батьківської громади школи та спонсорів   (грудень 2017 р. –  лютий 2018 р. ), грн.