Батькам

З 12 грудня 2018 року в школі  запроваджені запобіжні профілактичні заходи з недопущення захворювання на кір.

Адміністрація школи провела оперативну нараду педагогічного та технічного колективу. Медична сестра О.М. Папук ознайомила працівників з етіологією та епідеміологічними особливостями хвороби.

Оленою Миколаївною був проведений моніторинг учнів школи, які не пройшли вакцінацію і ревакцинацію. Батьків учнів повідомлено.

Випадків захворювання на кір у школі станом на 12 січня 2018 р. не виявлено.

Звіт  про надходження  коштів  з бюджету, від благодійного фонду «Відродження – 35», батьківської громади школи та спонсорів

Вона з'являється в той момент, коли мама і тато дізнаються, що в них буде дитина. І закінчується з останнім подихом.

Матеріали конференцій

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНУ ФОРМУ У ШКОЛІ

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті КИєві державної адміністрації доводить до вашого відома лист РУОМС від 12.06.2017 року № 107-37-1332 "Про графік проведення обов'язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів".