Голодомор 1932-1933 рр.

У похмурі листопадневі дні вся Україна відзначала тривожну подію – День пам’яті жертв голодоморів. Наша школа теж не забула про цю скорботну сторінку в історії нашої країни. В актовій залі відбувся засід, приурочений пам’яті тих, хто загинув голодною смертю. Зі свічками в руках під музику Моцарта, з болем і жалем у голові і в душі, учні 9-А та 10-В класів відкривали перед слухачами усю правду про штучний голодомор 32-33рр. хх ст. Яскравим доповненням до слів старшокласників стали кадри документальних хронік подій того часу. Учні 7-10 класів сильно пройнялися всенародною трагедіею, адже в залі панувала глибока тиша. Варто подякувати класному керівнику 10-В класу Сєвєргіної О.В. за важливий момент у вихованні сучасної молоді.
Голодомор 1932-1933 рр.Голодомор 1932-1933 рр.