Міс Осінь 09.11.2011

9 листопада у стінах школи відлунало справжнє свято – осінній бал для наймолодших представників старшої школи – 5-их класів. Учасники разом із класними керівниками та батьками ретельно готувалися до всіх п’яти конкурсів. Усі учасниці (по 4 представники від кожного класу) продемонстрували високий інтелектуальний та творчий рівень, вдало підібрані елегантні сукні та вироби, зроблені власними руками. Найчарівнішим видався конкурс – «Осінній вальс», у якому отримала відзнаку учениця 5-А класу Рева Софія. Найкмітливішою в інтелектуальному конкурсі стала теж учениця 5-А класу Шукаєва Валерія. Третя нагорода у цьому ж класі за найкращій твір на осінню тематику дісталася Маєвській Анні.
Проте найголовніші нагороди за підсумком усіх конкурсів дісталися представникам трьох інших класів. Переможницею і володаркою чарівної корони «Міс – осінь» стала учениця 5-Б класу Козінцева Анна. Із зовсім незначним відривом за сумою балів першою віце - «Міс–осінь» обрана Щегель Вікторія (5-Г клас), а другою віце – «Міс-осінь» названо ученицю 5-В класу Редчиць Анастасію. Журі також відмітило спеціальною нагородою 5-Г клас, який продемонстрував високий рівень підготовки, злагодженості та взаємодопомоги – «Найдружніший колектив».

Переглянути фото можно по цьому посиланню, або у нашому фотоальбомі...