Завершилась декада іноземної мови, яка тривала з 13 по 23 лютого 2017 року. Вона традиційно почалася з конкурсу стіннівок з цікавою інформацією про традиції святкування дня Святого Валентина.

Журі визначило переможців:

І місце – “Love is”, “English” – Топоровська Марія, Блонська Ригіна (8-В).

ІІ місце –“Kyiv Zoo” - Кобилинська Дар’я (8-А),

“Happy St.Valentine Day” – Сімкіна Юлія (7-Б).

ІІІ місце – “We are Different” – Міхальова Олена, Чигирин Софія (9-В)

“Crazy Houses” – Шевченко Кирил (4-Б).

14.02.17. Проведено «Брейн-Ринг» серед учнів 8-х класів під керівництвом вчителя Ткаченко Т.А.

Переможець – команда 8-А кл. “Red Roses”

15.02.17. Ляльковий театр учнів 8-В кл. під керівництвом вчителя Пушкарук Т.Л. запросив учнів 3-4 кл. на казку «Колобок».

15.02.17. На високому професійному рівні провела відкритий урок на тему: «Школа» в 3-А класі вчитель Кобилинська О.А.

15.02.17. Відкритий урок з англійської мови на тему: «Поради лікаря» у 7-Г класі з креативним використанням ІКТ провів вчитель Дем’яненко О.О.

16.02.17. Традиційний конкурс з німецької мови «Найрозумніший» серед учнів 6-х класів провела вчитель Рожок О.С..Переможець – Котляр Анастасія (6-А).

Цікава сценічна казка «Заєць, лисиця і півень» демонструвалась для учнів початкової школи під керівництвом вчителя Григоренко О.І. Вона провела олімпіаду з англійської мови серед учнів 3-4 класів. Переможцями стали:

І місце – Сидорова Олександра (3-А), Ружинська Софія (3-Б), Дудкіна

Софія (3-Г), Чубатов Нікіта (3-А), Шебаришнов Дмитро (4-А),

Лагодна Анна (4-Б), Роговщенко Нікіта (4-Г) та Гутніченко Артем(4-А).

ІІ місце – Мержвинська Олександра (3-А), Євтушенко Діана (3-Б) , Бубела

Леонід (3-В), Сироватка Даніела (3-А), Андрущенко Софія (4-А),

Шмерега Максим (4-Г),Єль Ріаші Мішель (4-В),Марков Дмитро (4-Г).

ІІІ місце - Іванова Дарина (3-Б), Омельченко Мирослава (3-В), Чорний Артем (3-А) , Петренко Софія (3-В), Леоненко Аліна (3-Г), Печенюк Крістіна(4-Б), Кулик Єгор (4-А), Ярошенко Марія (4-Б), Сологуб Максим (4-А).

Фото: Декада іноземної мови