Рішення засідання педагогічної ради від 09.02.2017 року на тему «Результативність застосування інформаційно - комунікаційних технологій при викладенні навчальних предметів».

1. Урізноманітнювати структуру роботи із забезпечення належних умов для фахового вдосконалення педагогічних працівників

постійно; ЗДНВР Каран В.В.

2. Продовжити впровадження системи педагогічного наставництва молодих учителів

постійно; голови МО

3. Розвивати педагогічну майстерність молодих учителів шляхом нетрадиційних форм методичної роботи

постійно; ЗДНВР Каран В.В.

4. Вважати претендентами на нагородження Золотою/Срібною медаллю за результатами навчання в І семестрі 2016-2017 навчального року наступних учнів 11-х класів: Золота медаль: Максимова Людмила Олександрівна, 11-В клас, Гарнік Іванна Вікторівна, 11-А клас. Срібна медаль: Паріпса Марія Вадимівна, 11-В клас.

5. Надати рекомендацію для вступу на навчання до Національної академії внутрішніх справ Колесник Вікторії Вікторівні, учениці 11-В класу.

6.Тримати на контролі стан профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам серед учасників навчально-виховного процесу

постійно; ЗДНВР Лях О.П.

7. Посилити контроль за чергуванням учителів під час перерв

постійно; ЗДНВР Дем´яненко О.О.

1. На батьківських зборах обговорити питання профілактики дитячого травматизму

За графіком; класні керівники