Пізнання без роздумів безцільно,

але й роздуми без пізнання несуть небезпеку

Конфуцій

З метою пошуку та залучення творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької пошукової роботи 6,7 грудня 2016 року у актовій залі середньої загальноосвітньої школи № 35 Святошинського району м. Києва пройшов щорічний конкурс - захист робіт Малої академії наук «Дослідник».

Учні школи отримали можливість продемонструвати свої наукові дослідження. Для задоволення потреб юних науковців в школі засновані секції Малої академії наук під керівництвом високо кваліфікованих педагогічних керівників: української філології (керівник Сергійчик С.Й.), іноземної філології (керівник Ткаченко Т.А.), математики, фізики і інформатики (керівник Олійник Л.В.), історії та правознавства (керівник Маєвська Н.Л.) та природничих дисциплін (керівник Тихонова Л.М.).

З вітальним словом до юних науковців СЗШ № 35 звернулася президент шкільного МАН «Дослідник» учитель української мови та літератури Наталія Солонина. Вона побажала перемог та нагадала конкурсантам умови захисту робіт.

Дослідницьку роботу учнів оцінювало журі на чолі з директором Віталієм Зоріним: заступник директора з навчально-виховної роботи Вячеслав Каран та голови методичних об\'єднань навчальних дисциплін. По завершенні роботи конференції директор високо оцінив наукові праці учнів та їх дослідження, підсумував наполегливу та кропітку роботу школярів і педагогів школи. У своєму зверненні до молодого покоління він зазначив, що учні школи № 35 є гордістю та надією України.

Великих тобі перемог та творчих звернень, творча юнь України!

Конкурс - захист робіт Малої академії наук «Дослідник» 2016-2017 н.р.»