Згідно з планом роботи школи в березні місяці пройшла декада предметів філологічного циклу під девізом «Театральне мистецтво - вічне», маючи на меті розвивати в учнів уміння цінувати красу мистецтва, прищеплювати любов до театру, який відіграє важливу роль у формуванні національної свідомості молоді.

Традиційно декада розпочалася з перемоги учениці 10-Б класу Сторожишин Юлії (учитель Шарупа Г.В.) у районному конкурсі читців поезій Т.Шевченка (II місце); з виставки тематичних стінгазет, присвячених темам розвитку українського театру, творам Т.Шевченка та 145-ї річниці з дня народження Лесі Українки.

У рамках патріотичного виховання учні та учителі школи взяли участь у все шкільному параді вишиванок.

Учителі-філологи провели тематичні виховні години у 5-11 класах.

Високий рівень виразного читання напам`ять продемонстрували учні 5-6 класів у конкурсі читців поезій Т. Шевченка (відповідальна - Шарупа Г.В.)

Учні 6 класів показали високий рівень знань у мовознавчій вікторині, яку організувала та провела Маєвська Н. Л.

Ученицями 11-Б класу (Фомінова А. та Кузьменко К.) під керівництвом Солонини Н.О. було продемонстровано презентацію до 145-ї річниці з дня народження Лесі Українки для учнів 8-9 класів.

З метою поглиблення загального кругозору учнів було проведено екскурсії до музеїв видатних діячів української культури для учнів 9-11 класів (відповідальні - вчителі кафедри).

Життєвими та творчими шляхами Т. Шевченка грунтовно пройшли учні 9 класів під час проведення «Шевченкіади», яку підготувала і провела Сергійчик С. Й.

Для учнів 8-10 класів був представлений літературний проект «Українська драматургія і театр 70-90-х рр. ХХ ст.», підготовлений ученицями 10-В класу (Максимова Л. та Мазур А.), метою якого було ознайомити підростаюче покоління з історією виникнення та складом «театру корифеїв» (відповідальна - Сергійчик С.Й.).

Учителями філологічного циклу було організовано культпохід до Молодого театру для учнів 8-10 класів.

На завершення роботи учні 9-11 класів продемонстрували свої акторські здібності на шкільній сцені в театралізованому дійстві «Театр корифеїв» - служитель святого мистецтва». На сцені глядачі побачили уривки з творів українських драматургів (І.Котляревського, І.Карпенка-Карого, М.Старицького). Відповідальною за це драматичне дійство була вчитель Солонина Н.О., яка професійно підібрала акторську трупу та майстерно здійснила постановку на сцені уривків із драматичних творів. Ця плідна праця принесла задоволення як юним акторам, так і глядачам, залишивши приємні спогади всьому шкільному колективу.

Фото: «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО - ВІЧНЕ»

«Театр корифеїв»