З 30.05.2017 року на базі ЗНЗ № 35 м. Києва Святошинського району  запрацював літній табір відпочинку «Казка», який гостинно зустрів дітей не тільки з нашої школи, але й з інших шкіл району: ЗНЗ № 76, ЗНЗ № 83, ЗНЗ № 205, ЗНЗ № 215, ЗНЗ № 222, ЗНЗ № 253, Ліцей «Еко» № 198, НВК «Сузір’я», НВК «Довіра», НВК «Інтел». Всього 170 дітей.

Перший день в таборі був для дітей цікавим та захоплюючим, адже діти мали змогу познайомитися та знайти собі друзів. Саме цей день був названий «Днем Знайомств». Також дітей познайомили з вихователями загону та ознайомили з режимом дня, вихователі провели з дітьми інструктажі з правил безпеки життєдіяльності.

Наступного дня було відкриття табірної зміни. На урочистій лінійці діти разом з вихователями представили девіз та назву свого загону: «Мухоморчики», «Барвінок», «Ромашка», «Їжачки», «Патріоти», «Сонечко», «Водограй», «Олімпійці».

Кожен ранок розпочинається з ранкової зарядки. В таборі кожного дня проводяться гуртки, виховні заходи, вікторини, цікаві шоу, спортивні заходи, де діти мають змогу продемонструвати свої вміння, таланти та засвоєні ними знання.

24 вихователі табору та керівники гуртків: художніх, естетичних, спортивних напрямів, працюють на зміцнення здоров’я, розвивають силу, спритність, ініціативу та творчі здібності наших дітей, щоб вони завжди мали гарний настрій та були задоволені відпочинком.

Адже щасливі діти – щаслива країна!

Фото: Літній табір