Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.

06 червня 2017 року в таборі «Казка» (СЗШ №35) був проведений День довкілля. Готуючись до цього дня, діти разом з вихователями, підготували цікаві газети на дану тему, в яких висвітлили питання, пов’язані зі збереженням довкілля та охороною навколишнього середовища.

Кожен з 8-ми загонів табору презентував свою газету. Діти розгадували кросворди та обговорювали пам’ятку по збереженню довкілля. Також, діти відвідали наукове шоу «Наука, як свято», де проводили різні експерименти. На гуртку образотворчого мистецтва діти зображували своє бачення даної теми. Потім на спортивному майданчику брали участь в естафетах, конкурсах, іграх та розвагах.

День довкілля для табору «Казка» видався цікавим та захоплюючим, всі були задоволені, отримали яскраві враження та гарний настрій.