З 30.05.2017 року на базі ЗНЗ № 35 м. Києва Святошинського району  запрацював мовний табір. Учні навчальних закладів Борщагівки з радістю долучилися до вивчення англійської мови під час літнього відпочинку в таборі «Казка».

Працюють в  літньому мовному таборі не тільки вчителі англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 35, а й волонтер з Туреччини Seray Tekdemir, що прибула в рамках проекту “GO CAMP”, в якому приймають  участь 825 іноземців зі 123 країн світу.

Літній мовний табір “GoCamp School” буде працювати в школі з 12 по 23 червня. 600 шкіл України змагалися за право прийняти англомовного волонтера, серед яких наша школа ввійшла в число шкіл-перможців.

GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом двох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з Seray Tekdemir та відпочити.

Мета проекту -  не лише вивчати англійську мову, а й вміти сміливо її використовувати в різних життєвих ситуаціях. Розвиток мовних навичок  здобуваються через цікаві ігрові ситуації, фільми, пісні, кросворди та іншеЗа допомогою спеціально розробленої програми діти будуть перебувати в багатокультурному середовищі, навчатися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

В Святошинському районі Києва літні мовні табори проходять за сприянням Народного депутата України Олександра Юрійовича Третьякова, представники якого 14 червня завітали до 35 – ї школи з метою долучитися до проекту “GoCamp School” та  нагородити кращих випускників 9-х класів за підсумками 2016-2017 н.р.

We wish successes!

Фото: Мовний табір “GoCamp School”