13.06.2017 року в пришкільному таборі «Казка» був проведений «День Талантів». Цього дня діти мали змогу продемонструвати свої вміння та таланти в різних сферах (вокальних, танцювальних, таланти в образотворчому мистецтві, в спорті та інших видах діяльності).

На гуртку «Веселі нотки» діти разом з керівником гуртка продемонстрували свої таланти з музики, а саме, вміння красиво співати, грати на музичних інструментах.

Був проведений конкурс з образотворчого мистецтва на кращий малюнок серед дітей табору.

У таборі для дітей були проведені змагання з футболу, де діти мали змогу показати свої таланти у спорті.

Танцювальні таланти продемонстрував 7 загін, де діти разом зі своїм хореографом показали чудовий танок.

Діти 5 загону виступили з такими номерами: гра на гітарі, спів та запальний танок.

Діти 3 загону провели конкурс на кращого читця віршів про Україну.

Фото: Літній табір "Казка"