Життя людини неможливо уявити без гумору. Кожна людина потребує того, щоб іноді емоційно відпочити, поглянути на життя не так серйозно, як зазвичай. Саме в таких ситуаціях людині допомагає гумор і все те, що з ним пов’язано.

15.06.2017 року у пришкільному таборі «Казка» був проведений  – «День Гумору» . Цього дня діти мали змогу прийти до табору в гумористичному образі. Кожен із загонів продемонстрував свої незвичні костюми, цікаві маски, кумедні зачіски.

Діти 4 загону зробили конкурс на кращий смайлик.

Гумористичний настрій діти відчули під час дискотеки. Там були різні конкурси, ігри, розважальні програми, де діти жартували, веселилися та розважалися.

Цей день для дітей табору «Казка» видався цікавим та позитивним, діти мали гарний настрій протягом всього дня.

Фото: День гумору