Зі святом

2017-09-04 309

Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, я сердечно вітаю вас із початком нового навчального року!

Цього дня вперше сядуть за парти нашої  рідної 35-тої школи і помандрують країною знань 117 маленьких киян. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для  70 – ти одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові!

Зі святом вас!

директор  Віталій Зорін