Керуючись Положенням про Проведення та організацію Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, 09 вересня 2017 року в середній загальноосвітній школі № 35 пройшов традиційний Олімпійський урок, який проводиться в школі на початку вересня вже більше 30 - ти років. Спортивне свято було започатковане у 80- ті роки минулого століття і мало назву – «День бігуна».

На спортивному стадіоні школи зібралася спортивна родина школи – учні, батьки та вчителі усіх 38 класів школи. Для багатьох батьків – це спортивне свято стало сімейним - вони самі учнями нашої школи колись брали участь у спортивних змаганнях.

З привітальним словом до спортивної громади звернувся директор Зорін Віталій Васильович.

Спортивною ходою пройшла гордість школи – команди: з волейболу, з футболу, з тхеквондо, з дзюдо та учні-переможці з інших спортивних дисциплін.

Олімпійське свято продовжилося  масовим забігом  учнів, вчителів та батьків по спортивному майданчику школи.

Потім учасники свята розійшлися по секторам: чоловіки змагалися у підтягуванні на перекладині, мами залюбки грали у футбол, хлопці змагалися у баскетболі, а дівчата демонстрували стрибки з місця.

Наприкінці спортивного свята Головний суддя Віталій Зорін оголосив результати змагань, вручив грамоти та призи переможцям.

Переможцями цього навчального року стали: Ламашевська Юлія Володимирівна – мама з 3-Б класу, Гонтюк Роман Володимирович – батько з 2-Б класу.

Гран – прі виграла команда 10-А класу під керівництвом класного керівника Ольги Сергіївни Рожок, якій було вручено кубок переможця.

Команда – переможець випустила у повітря олімпійську емблему, являє собою п'ять переплетених кілець різного кольору, які символізують п'ять різних частин світу: синій — Європа, чорний — Африка, червоний — Америка, жовтий — Азія, зелений — Австралія.

Після завершення спортивного свята учні та батьки із задоволенням спілкувалися із керівниками спортивних секцій, мали чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість. Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі? У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

 

Фото: Олімпійський урок 2017 року