У межах Тижня права було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси та інше. Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Протягом 04.12 – 08.12.2017 року  в школі № 35 проводилися  заходи в рамках Всеукраїнського тижня права:

1. Для учнів 5-11 класів було проведено конкурс малюнків та стіннівок «Моя Україна – правова держава». Організовано тематичну виставку в бібліотеці.
  2. 4,8 грудня учнями 8-Б класу проводилась презентація під керівництвом вчителя історії Маєвської Н.Л. на тему «Правова освіта».
  3. 4 грудня учні 10-х класів проводили виставку плакатів на тему «Права дітей світу».
  4. 5 грудня учні 11-х класів під керівництвом заступника директора Карана В.В. проводили конкурс тематичних презентацій «Права дітей у 21 столітті».
  5. 6-7 грудня проводились тематичні класні години, присвячені Всеукраїнському тижню права класними керівниками 5-7 класів.
  6. 4-8 грудня на базі бібліотеки нашого закладу проводилась виставка правових матеріалів: «Я-дитина, але я знаю свої права».
  7. 8 грудня відбулась зустріч з викладачами та студентами 4 курсу Юридичного інституту НАУ на тему «Праця неповнолітніх».
  8. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Колгадіною І.П. було проведено урок присвячений освітленню та проблематиці теми  «Насильство в сучасній сім’ї».

Фото: Тиждень правознавства