В рамках співпраці з НВК І –  ІІІ ступенів села Гладківщина Золотоніського району Черкаської області  09 лютого 2018  р.  в середню загальноосвітню школу № 35 завітала  директор Марина Коваленко та заступник директора Валентина Супрун.

Адміністрація школи познайомила колег з навчальним закладом.

Гості відвідали шкільну театралізовану постановку  з правил дорожнього руху  агітбригади учнів 7-х класів «Зелений вогник».

В другій половині зустрічі адміністрація  шкіл – партнерів обговорили реалізацію нового Державного стандарту початкової школи.

Директор Віталій Зорін познайомив колег з участю школи у Всеукраїнському педагогічному експерименті  «Розроблення і впровадження навчально - методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», який охопив 100 пілотних шкіл України.

Колеги домовилися провести дружні зустрічі і обмін досвідом роботи для вчителів  та учнів  на весняних та літніх канікулах.

Адміністрації шкіл обговорити питання про можливість організації відпочинку учнів та вчителів СЗШ № 35 у місцевості Черкащини  на літніх канікулах.