Всі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій. Тому і запропонували провести Тиждень як «Веселковий», присвячуючи кожному класу колір веселки, щоб наповнити шкільне життя різнобарв’ям.

Протягом Тижня діти мандрували різнокольоровими стежками Веселки. Було проведено багато захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань, екскурсій, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати кожній дитині впевненість у власних силах. Основні завдання, які ставили перед собою вчителі початкових класів: активізація пізнавальної діяльності учнів через участь у різноманітних навчально-виховних заходах; розвиток комунікативної компетенції учнів через роботу в різновікових групах; розвиток життєвих компетенцій (соціальної, здоров’язберігаючої), активної громадської позиції, практичних умінь, навичок; виховання в учнів творчої активності, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, любов та бережливе ставлення до природи рідного краю, України.

Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожний день «Веселкового» тижня мав певний напрямок .

Фінальним акордом Тижня стала лінійка «Овації найкращим», де в урочистій обстановці було підведено підсумки, визначено переможців.

Директор школи  Віталій Зорін  вручив грамоти класним колективам та кращим учням початкової школи в 10 номінаціях.

Тиждень початкової школи став яскравою сторінкою  шкільної родини 35.

Звіт: Тиждень - 2018