Декада традиційно  розпочалася  конкурсом стіннівок з цікавою інформацією про звичаї святкування дня  св..Валентина та на інші вивчені теми.

Журі визначило переможців:

І місце – Федосєєва Ніка (8-А), Загоняйло Ірина (10-Б);

ІІ місце – Маршук Софія (8-А), Сімкіна Юлія (8-Б);

ІІІ місце – Хадієва Марія (7-В), Терехова Олександра( 6-Б).

В рамках тижня  вчителі англійської мови Ольга  Кобилинська та  Тетяна Пушкарук провели олімпіаду з англійської мови серед учнів 3-4 класів. Переможці:

І м-це – Чубатов Микита (4-А),Бубела Леонід (4-Б),Забурмеха Радіон (3-В)

ІІ м-це – Сидорова Олександра (4-А),Ситник Дар’я (4-А),Євсеєва Марія(3-А)

ІІІ м-це – Омельчинко Мирослава (4-В), Дудкіна Софія (4-Г), Фурман                      Маргарита (3-Г).

З 26.02.2018 по 02.03.2018  демонструвалися фільми англійською та німецькою мовами з виконанням відповідних завдань після перегляду.

Цікавий відкритий урок з англійської мови на тему: «Чайна вечірка» в 6-Б класі 27 лютого  провела  вчитель Тетяна Кучер.

28.02.2018 р.  був проведений традиційний урок-конкурс «Найрозумніший» з німецької мови серед учнів 6-Б класу, який підготувала вчитель Ольга Рожок разом з переможцем цього ж конкурсу 2015 року Денисом Лиманським (9-А).

Переможці:

І місце – Осипенко Антон

ІІ місце – Слизик Вероніка

ІІІ місце – Воронюк Олександра

01 березня   разом з Albion Education та групою учителів під керівництвом  Тетяни Ткаченко проведено урок онлайн з Ендрю Сомервілом на тему: «Цікаві факти про королівську сім’ю Великобританії» для учнів 9-А та 10-Б класів.

05.03.2018 р.  учні початкової школи побували на презентації «Good Bye Winter», яку підготували  вчителі Ольга Кобилинська та Олена Григоренко разом зі своїми учнями.

06-07.03.2018. проводились підсумки  заходів тижня іноземної мови.