Сучасний стан міжнародних зв’язків України у різноманітних сферах життєдіяльності, вихід її до Європейського та світового простору, нові соціально-економічні та культурні реалії потребують певних трансформацій у галузі навчання та виховання дітей, статус яких у нашій країні має тенденцію до постійного зростання.
Культурно-гуманітарне співробітництво є вагомою складовою українсько-білоруських відносин і включає низку напрямів співпраці у галузі культури, освіти, туризму.
Отже, 29 та 30 березня 2018 року освітяни Святошинського району міста Києва відвідали державні заклади освіти "Середня школа №1" та "Яслі-садок-початкова школа №10" міста Брест, Республіки Білорусь.
Під час зустрічі освітяни Святошинського району та м. Брест обмінювалися досвідом з організації сучасного освітнього простору, архітектурної доступності закладу освіти для всіх учасників освітнього процесу; обговорювали організацію прийому дітей до перших класів та супровід інтелектуально обдарованих та здібних учнів.
Підсумком перебування делегації освітян став візит до Брестейської фортеці.

Джерело: Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Фото: Середня школа № 1 м. Бреста

Посилання: Школа № 1 м. Бреста