Талант народжується з великої любові до рідного краю, палкого бажання допомогти народові вистояти у найтяжчі часи, а у найщасливіші години – розквітнути. До таких людей належить усесвітньо відомий письменник і громадський діяч, патріарх української літератури і блискучий майстер слова Олесь Гончар. Він написав знакові для нашої епохи твори: роман «Людина і зброя» про перші трагічні дні для України в роки Другої світової війни, сміливий проблемно-філософський роман про духовні цінності молоді «Собор», захопливий роман у новелах про молоде покоління «Тропка» та багато іншого.

З нагоди 100-літнього ювілею від дня народження митця вперше було організовано й проведено конкурс читців творів Олеся Гончара у стінах спеціалізованої школи № 76, яка з гордістю носить його ім’я.

Нашу школу представили учні 10-А класу Андрієвський Андрій, 10-Б класу Диніков Даніїл, 11-В класу Чехлов Даніїл та Дердін Артем. Учні яскраво продемонстрували свої акторські здібності під час інсценізації уривку з роману «Людина і зброя», посівши I місце.

Отримана згода учнів на опублікування фото.

IMG-11cbab9da8c08d04068caad80ce7fa5f-V