Конкурс проходив у 5 етапів і визначав найкращу шкільну редакцію столиці. Позмагатися за це почесне звання можна, взявши участь у міських конкурсах кореспондентів, фоторепортерів, дизайнерів і редакторів.
Завершальний день конкурсної програми відзначився своєю насиченістю та оригінальністю завдань. Всього було три етапи: творче завдання, під час якого потрібно було розробити розворот журналу з обов’язковим дотриманням рубрик та жанрів, друге завдання «Креативний заголовок», основна суть якого була – підібрати влучну назву заданим картинкам та PR-акція «Портрет редакційної команди», під час якої потрібно було зробити художню характеристику іншої шкільної редакції. Задачі було поставлено зовсім не важкі, але творчі. Компетентне журі оцінювало оригінальність та креативність пропозицій.
На першому завданні для SolomaNEWS випала тема «Наука і техніка», в якій переважала велика кількість наукових статей, пов’язаних з темою перших транспортних технологічних досягнень.
На третьому етапі команда РС «Лідер» та АКЛ НАУ повинні були розробити портрет редакції «Поступ» Святошинського району(СЗШ № 35). Так, один з представників команди SolomaNEWS Олександр Радковський, президент лідерської самоорганізації Спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка написав вірш, на який медіа-зал аплодував стоячи!

У Святошинськім районі
Є така команда класна,
Що зоветься просто - "Поступ",
Що крокує нашим часом.

Є у них дівча Рігіна,
У дизайні вона майстер.
Завжди файна і весела,
Її зброя - це фломастер.

Даня - хлопець головастий,
Він там - розум намбер ван.
Сім світів - нема ненасті,
Хлопець класний, не болван.

Макс для них - сапорт команда,
Він тримає там мораль.
Має він ідеї класні,
Чистий серцем, мов хрушталь.

Віка любить малювати -
Стіни в неї кольорові.
"Перемога вже за нами!"-
Гасло в неї у дорозі.

Лідер їх Євгеній класний,
Він - контроль і голова.
Він сенсей, ідейний майстер
Справжній лідер. Ляпота.

Їх газета креативна -
Справжній вибух в темний час.
Їх робота оперативна -
Сила розуму для нас.

І працюють, і гуляють -
Разом "Поступ" назавжди!
Файні, знані та цікаві -
Хай тремтять їх вороги!

Враженнями від проведеного конкурсу поділилися представники міського інформаційного активу:
«Спершу, для нас, як для одних з організаторів, вся конкурсна програма виявилась незабутньою! За цей чималий період часу ми зрозуміли всю важливість такого роду масштабних конкурсів та завжди вкладали себе в цей процес на повну!», - Оксана Огієнко, в інтерв’ю прес-центру АКЛ НАУ одразу після завершення заходу.
«Мені дуже важливі такого роду заходи…І я думаю, будь якому учню, студенту, який прагне стати журналістом, варто приймати участь у «Прес-боях». Вони є втіленням дуже цікавого! Це є ті конкурс завдання, під час яких бажання приймати участь й надалі все більше зростає», - Гулюк Катерина Андріївна, учениця середньої загальноосвітньої школа №35, представниця редакції Святошинського району м. Києва.
Величезну подяку висловлюємо організатору конкурсу, координатору шкільної преси м. Києва – Оксана Гаврилюк (Гаврилюк Оксані Миколаївні)!
«Насправді, це є дуже кропітка праця. І головний показник успіху – кількість редакцій, які приходять до нас на конкурси. Саме на вас, редакціях, все будується. Хочу висловити величезну подяку всім нашим учням, котрі беруть участь! Ці 5 етапів й особисто мені дали розуміння багато чого…Так, справді, для нас це дуже важливо!", - Оксана Миколаївна в інтерв’ю прес-центру АКЛ НАУ.