19 квітня 2018 року  в середній загальноосвітній школі № 35 прийшов семінар-взаємонавчання серед новопризначених вчителів 2017-18 н.р., який в цьому навчальному році проходив у формі метаплану.

Метаплан – це форма роботи, яка включає  в себе  обмін думками, збирання інформації з певного питання і вироблення ефективних колективних рішень).

Заступник директора з НВР Вячеслав Каран нагадав  присутнім колегам про основні заходи з науково-методичної роботи, які були проведені педагогічним колективом школи протягом поточного навчального року.

Свої творчі надбання презентували вчителі іноземної мови: Тетяна Кучер та Ірина Анікіна.

Голова методичного об’єднання вчителів іноземної мови Тетяна Ткаченко звернула увагу присутніх на професійність та креативність вчителів, які особливо були продемонстровані під час декади іноземної мови.

Вчитель української мови та літератури Діана Мельникова познайомила з власним досвідом  використання новітніх  педагогічних технологій при викладанні мови.

Вчитель музичного мистецтва Вікторія Шевченко зробила акцент на позакласну роботу, а саме на роботу  шкільного вокально-хорового ансамблю «Джерело», яким вона керує. Спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихан­ня, гнучкості голосу дітей. Ансамбль «Джерело» систематично виступає на шкільних святах та представляє учнівську спільноту школи № 35 на районних заходах. Колектив школи чекає на результати районного конкурсу дитячої творчості "Доля моя вишивана", на якому «Джерело» представило попурі з народних українських пісень.

Наталія Алексеєва, вчитель початкових класів, звернула увагу присутніх на те, що величезну роль у становленні молодих вчителів грають вчителі-наставники, які в 2017-18 н.р. підтримували молоду вчительку і словом і ділом.

Директор школи Віталій Зорін високо оцінив роботу нових членів колективу за підсумками поточного навчального року. Він  акцентував увагу присутніх на те, що результативність діяльності вчителя-початківця, молодого вчителя свідчить про необхідність пошуку шляхів її вдосконалення. Однією з обов'язкових умов успішного професійного зростання молодого вчи­теля є систематична самоосвіта.