Свято Матері

2018-05-13 458

Це свято не вважається державним, тому офіційного вихідного в цю дату немає. Однак даний факт не заважає українцям висловлювати слова вдячності матерям і дарувати їм квіти і подарунки.

Напередодні 13 травня 2018 року учні 2-х класів підготували святковий концерт своїм мамам. Зі сцени під керівництвом класних керівників Олени Козаківської, Олександри Сатир та Світлани Соколової учні висловили слова подяки своїм рідним матусям.

Рухається історія, змінюються часи, удосконалюється життя людини на землі, сягає фантастичних вершин наука й техніка, але неминущою цінністю, незамінною духовною, моральною величиною залишається в людському суспільстві Мати. Адже в основі загальнолюдської моралі – любов до Матері і шаноба до Материнства, які об’єднують людей незалежно від будь-яких відмінностей між ними. У цьому відношенні Мати і Материнство схожі на Сонце, яке несе життєдайне тепло всьому людству.