Уперше районні змагання проходили у два дні в режимі таборування, під час яких 14 команд закладів освіти Святошинського району проживали у наметах.
Як зазначив начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА Юрій Дубовецький, який особисто приїхав ознайомитись з підсумками першого дня змагань до водно-спортивної бази «Шквал» дитячо-юнацького спортклубу «Бригантина» (о. Жуків): «Ідею відродити патріотичні традиції українців шляхом проведення військово-спортивного заходу схвально підтримують узакладах освіти, а судячи з кількості учасників – і учні. Близько 120 дітей сьогодні бере участь у змаганнях, а завдяки підтримці з боку керівництва, уперше вдалось організувати виїзні дводенні змагання».
У районному етапі гри «Сокіл» («Джура») взяли участь 14 команд зі шкіл №№ 35, 50, 96, 162, 185, 206, 215, 222, 230 та 235. Кожна з команд складалася з 6 хлопчиків, 2 дівчаток та одного дорослого-супроводжуючого. У програмі змагань були завдання за військово -патріотичним, інтелектуальним, фізичним та домедичним напрямами.
Команда середньої загальноосвітньої школи № 35 під керівництвом викладача курсу «Захист Вітчизни» Олександра Бондарева посіла 4 - е  командне місце.

Вітаємо команду у складі:

Андрієвський  Андрій         10-А

Білогородський Максим      10-А