Гордість 35 - ої

2018-05-16 1010

Такими словами розпочали ведучі свято, яке стало традиційним для нашої шкільної родини, «Свято вшанування творчих та обдарованих учнів», яке пройшло 16 травня 2018 року. Воно завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших дітей. За тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу школи, а і Святошинського району та міста Києва.

У цей день ми відзначили учнів, які захищали честь школи, району та стали переможцями й призерами  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи; вшановуємо їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості. Звичайно, без їхньої підтримки та розуміння  учні не були б такими успішними та впевненими.

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор школи Віталій Зорін. Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, чиїми стараннями, любов’ю та турботою оточені щоденні зустрічі з вихованцями, та всім татам і мамам учнів.

«Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, із якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова… - продовжували ведучі і на сцену запросили переможців у номінаціях: «Олімпійська  надія» - кращих спортсменів школи, «Інтелект 35-ої» - призерів учнівських олімпіад та Малої академії наук, «Вдалий дебют» -  призерів конкурсів початкової школи, «Творче сузір’я» - переможців творчих конкурсів, «Юні аматори сцени» - лауреатів пісенних конкурсів, «Серце віддаю дітей»  - педагогів, які підготували шкільну інтелектуальну та учнівську молодь: української мови та літератури – Галину Шарупу, Тетяну Чигирин, Валентину Поліщук, Світлану Сергійчик, Діану Мельникову, Наталію Солонину; історії  Наталію Маєвську; хімії Петра Шапорду; географії Наталію Макуху та Ларису Тихонову; біології Олену Софієнко; фізики Людмилу Олійник та образотворчого мистецтва Аллу Конончук.

Учні школи отримали нагороди: 28 нагород за перемогу в олімпіадах, 43 - в захисті наукових робіт Малої академії наук, 29 - в інтелектуальних  та творчих конкурсах,  17  - в  групових спортивних змаганнях та змаганнях з курсу «Захист Вітчизни».

Колектив школи переконаний: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Фото: Наші переможці