Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для 68  випускників нашої школи стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.
  Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками Київської школи, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни.
  Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть, нам учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.
  Дорогі випускники! Про кожного з вас можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в школі ви показали себе багатосторонніми особистостями.

Успіхи наших дітей неможливі без підтримки батьківських колективів випускних класів. дякую вам, шановні батьки, за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем школи.
  Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
  Дорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати вас з святом – врученням атестатів про повну загальну середню освіту.
  В добру путь діти, бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

Ваш Віталій Зорін