Учням

У суботу, 24 березня, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Be Smart

Будь розумним

Інноваційний освітній проект з онлайн-навчання

В рамках проекту Be Smart кожен учень отримує
безкоштовний доступ до комплексу навчальних
матеріалів. Наша мета - допомогти кожному учню
успішно скласти ЗНО-2018 та вступити до вишу
його мрії.

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших. Цілком очевидно, що навички управління суспільством стануть надбанням людини тоді, коли участь в учнівському самоврядуванні сприятиме набуттю вихованцем необхідних знань, умінь і досвіду соціальної дії.

Завдання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови у 2018 році міститимуть аудіювання.

Про це повідомив Центр оцінювання якості освіти.