Вчителям

Міністерство освіти і науки розіслало обласним і департаменту освіти Київської міської державної адміністрації лист-роз’яснення “Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи”.

З 26 березня по 2 квітня школярі столиці відпочинуть на весняних канікулах. Тим, часом освітяни мають трохи вільного часу дізнатись щось нове, цікаве та неординарне.

1 лютого розпочинається навчання на онлайн-курсі для вчителів початкової школи. Протягом дня, ми опублікуємо навчальні матеріали (відео, конспекти, завдання) двох модулів: «Загальний огляд» та «Організація класу». Решту модулів ми публікуватимемо поступово, згідно розкладу на платформі.

Методична скарбничка "Захист Вітчизни": "Національно-патріотичне виховання учнівської молоді"

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо встановлення розмірів надбавок за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам залежно від їхніх досягнень повідомляє наступне.

"Сучасні освітні технології"