Вчителям

Відповідно до статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення» пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятих на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком.

22 серпня 2017 року Видавничою групою «Основа» буде проведений безкоштовний Всеукраїнський інтернет-марафон «Оновлені навчальні програми». Захід відбудеться з 10.00 до 17.00 години.

Інформація

Дитині у процесі засвоєння шкільного матеріалу необхідно знати напам'ять деякі основні поняття, які стануть основою для вивченні більш складної інформації. Але як допомогти їй утримувати в пам'яті велику кількість різноманітних знань? У даній статті авторитетні вчителі розкривають свої секрети запам'ятовування математичних фактів, правопису й основ природознавства. Чому б вам не скористатись запропонованими підказками? Використовуйте ці веселі вірші, акроніми та інші схвалені педагогами прийоми, і ви побачите, як дитина зацікавиться оволодінням нових знань.

Підприємству чи бюджетній установі не завжди вистачає наявних кадрів для повноцінної та успішної роботи. Тоді на допомогу приходять сумісники – як зовнішні, так і внутрішні. Вітчизняне законодавство гарантує для них трудові права, майже ідентичні тим, що мають постійні працівники  роботодавця, зокрема й на оплату періодів тимчасової непрацездатності.

Автор: Пуляк Тетяна Анатоліївна

Навчальний заклад: Ганнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

Перший урок “Щоб у серці жила Україна…” (урок-подорож для 10-11 класів)

З 1 вересня 2017 року розпочнеться практична реалізація Нової української школи. Міністерство освіти і науки України визначило, як це відбуватиметься

Це було продемонстровано на презентації  пенсійної реформи  на засіданні Уряду 17 травня.