Вчителям

Підприємству чи бюджетній установі не завжди вистачає наявних кадрів для повноцінної та успішної роботи. Тоді на допомогу приходять сумісники – як зовнішні, так і внутрішні. Вітчизняне законодавство гарантує для них трудові права, майже ідентичні тим, що мають постійні працівники  роботодавця, зокрема й на оплату періодів тимчасової непрацездатності.

Автор: Пуляк Тетяна Анатоліївна

Навчальний заклад: Ганнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

Перший урок “Щоб у серці жила Україна…” (урок-подорож для 10-11 класів)

 

З 1 вересня 2017 року розпочнеться практична реалізація Нової української школи. Міністерство освіти і науки України визначило, як це відбуватиметься

Це було продемонстровано на презентації  пенсійної реформи  на засіданні Уряду 17 травня.

 

Міністерство освіти і науки України спільно з освітньою платформою EdEra проведуть  додаткове публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів. Про це повідомили у прес-службі відомства.

 

У новому 2017/2018 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Їх затверджено відповідним наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Нещодавно затверджений черговий наказ за підписом міністра освіти Лілії Гриневич затверджує нові програми навчання для школярів загальноосвітніх шкіл с 5 по 9 класи. Змін зазнали навчальні програми 40 базових дисциплін.

Трудові відносини у системі загальної середньої освіти регулюються Кодексом законів про працю, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами.